Garaże Rybnik

Specjalizujemy się w sprzedaży garaży standardowych i  niestandardowych zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Sprzedaż garaże Rybnik na wymiar stanowi aż 70 % naszych zamówień. Oferujemy także garaże blaszane standardowe, domki ogrodowe, altany ogrodowe, kojce dla psów, wiaty garażowe, pomieszczenia gospodarcze. Produkty nasze charakteryzują się solidnym i estetycznym wykonaniem i są oferowane w bardzo konkurencyjnych cenach. W trosce o zadowolenie naszych Klientów, stosujemy materiały najwyższej jakości. Takie założenia pozwoliły nam pozyskać tysiące zadowolonych Klientów, których z roku na rok przybywa.

Garaże Rybnik

Jako miejsce postojowe na własny samochód lub jako dodatkowe miejsce na przechowywanie jednośladów, opon zimowych, śmietników itp. Garaż to pożyteczna inwestycja. W idealnym przypadku dom i garaż tworzą harmonijny ogólny obraz. Dlatego przedstawiamy różnorodne indywidualne rozwiązania dla prawie wszystkich zadań związanych z miejscem parkingowym w naszym programie garaży z prefabrykatów betonowych.

Jako nasz klient możesz stworzyć swój własny garaż marzeń z ponad 5000 typów garaży. Sam określasz przeznaczenie, rozmiar, szerokość, długość, kształt i kolor – a my konfigurujemy na miarę nowoczesne garaże.

Każdy z naszych wysokiej jakości prefabrykowanych garaży żelbetowych jest produkowany przez Naszych producentów i stamtąd dostarczany bezpośrednio do klienta. Ogromną wagę przywiązuje się do wyjątkowej jakości.

Zalety prefabrykowanych garaży żelbetowych

Prefabrykowany garaż wykonany z betonu zbrojonego ma mniejszą grubość ściany niż tradycyjny garaż murowany. Dzięki temu powierzchnia użytkowa jest znacznie większa, a wewnątrz garażu jest więcej miejsca.

Garaże MT DOM są nie tylko solidne, ale także imponują długą żywotnością i dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Pojedyncze garaże Rybnik


Idealny do pojazdu. Długość garażu można zmienić na pomieszczenie magazynowe lub pomieszczenia techniczne. Szerokość garażu 3,5m lub 4m sprawia, że ​​wyjście z garażu prefabrykowanego jest bardzo łatwe.

Podwójne garaże Rybnik

Jeśli lubisz jak masz dużo miejsca w garażu, to podwójny garaż jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Optymalne wykorzystanie przestrzeni na północy to zastosowanie dużej, szerokiej bramy segmentowej do garażu, nie ma już przeszkadzających przejść ściennych.

Kombinacja garaż-wiata

Atrakcyjny wizualnie i wygodny w użyciu. Połączenie garażu i wiaty łączy swobodną, ​​otwartą konstrukcję wiaty z bezpieczną, zamkniętą przestrzenią garażu.